Reklama
Reklama

Komentarze

12
M
mxii 🎖️ Snajper
9 lat temu

To prawda, ja ich 2 razy składakiem wyprzedziłem.

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Kierowca dowiedzial się z telewizji o przyznaniu się...

0

Zglos komentarz

A
adammavic 😏 Szyderca
9 lat temu

Oj...nie ładnie. Czyżby władza kłamała?

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
9 lat temu

No jeśli tak mówi TVP3 to tak było.

0

Zglos komentarz

S
Setha0 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Audi było pancerne, to z czego zrobione było Seicento?

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Pewnie z brzozy smoleńskiej

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
9 lat temu

Tak to nawet nie kłamała telewizja za komuny. To czy jechali na sygnale dziękowym czy nie można łatwo sprawdzić. Wystarczy spytać mieszkańców pobliskich budynków. Zanim PISowiskie służby im pogrożą i przekonają do zeznawania ze słyszeli.

0

Zglos komentarz

M
marcino75pl 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

ta,jechali 50 km/h a audi roz**bbane w pis-du,chyba że drzewo też jechało w kierunku audi 50 km/h to by się zgadzało.

0

Zglos komentarz

X
Xanthos 😏 Szyderca
9 lat temu

Jakieś słabe te limuzyny jak przy 50h/g znika przód samochodu.

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
9 lat temu

Te seicento to był transformers "bumblebee"

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
9 lat temu

:) "pińcestki" pewnie to kupią ;]

0

Zglos komentarz

J
jawi 🌾 Wieśniak
9 lat temu

50km/h to jeździ Kurwski na autostradach. Ciemny lud kupi wszystko !

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

co to za bzdury ?

0

Zglos komentarz

Reklama