Reklama
Reklama

Komentarze

6
M
malalupm 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To chyba jakiś absurd?!

0

Zglos komentarz

W
wioochaa.d 🏆 Master
14 lat temu

To nie wiocha lecz prawda

0

Zglos komentarz

K
Kizior85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dla mnie to jest wiocha...

0

Zglos komentarz

J
jasiekk7 💩 JP 100%
14 lat temu

coś nie gra - na słowacji jest tego więcej niż na mapie.

0

Zglos komentarz

K
Kizior85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest screen z google maps

0

Zglos komentarz

A
Antymatka666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A na co nam drogi płatne ? Kilka powstało i wszyscy na boczne się przenieśli :)

0

Zglos komentarz

Reklama