Reklama
Reklama

Komentarze

9
Z
zLewus 🏹 Łowca
9 lat temu

"Je"?

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

Czemu oni publicznie przyznają się że są pi****lni@ci - JP - Jestem Pi****lni@ty.

0

Zglos komentarz

A
anabarbara 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Dokladnie tak - JP - Jestem Pi****lniety,czysta wiocha.

0

Zglos komentarz

C
chamstwosieszerzy 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Albo Jestem Po**bem, Jestem Pe**łem, Jestem Popaprańcem.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
9 lat temu

Przygłup JP, za hajs starych kozaczy. Jakby musiał sam zapracować na taką posiadłość, to może by nie miał ochoty na pajacowanie.

0

Zglos komentarz

K
komandos1236 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Bo mama dała za dużo kiueszonkowego:D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Trzeba mieć nasraaane

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Nic dziwnego, w końcu słuchanie Bonusa RPK jest domeną podludzi.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
9 lat temu

Chyba Bonusa BGC:)

0

Zglos komentarz

N
n.rafalski 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Brak litery B ... Miało wyjść Je-ana Pusta Bania

0

Zglos komentarz

B
blejtran 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Koszulka mówi wrszystko: Radykalnie Pi****lnięty Kr***n

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Takie qrwa barany powinny być z bomby odsyłane do obozów pracy, RPK hip-hop dla plebsu i kr***nków, dres z 4 paskami, adibasy na szkitach i gó**o w głowie.

0

Zglos komentarz

Reklama