Reklama
Reklama

Komentarze

7
[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

sorry zgubi(e)am pantofelek....

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
9 lat temu

no to daleko jeszcze czy nie?zasiedmiociemnogród... osiągneli czyli raj dla panów!

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
9 lat temu

Wreszcie trochę konie odsapną...

0

Zglos komentarz

D
dombras 😏 Szyderca
9 lat temu

no nareszcie dobre porównanie... choć z małą różnicą - shrek jest dobry i nie jest darmozjadem...

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
9 lat temu

Ale nie Shreka chodzi a o Osła....

0

Zglos komentarz

Z
zibi64 🌾 Wieśniak
9 lat temu

ta karoca i ten wieprz w czerwonym to było w Węgrowie, jest mi wstyd a im hańba

0

Zglos komentarz

W
wilo211 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Zaje**c na swieta ile smalcu dla biednych.

0

Zglos komentarz

S
Staszek2812 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Zapasiona św***a która powinna żyć w ubóstwie.

0

Zglos komentarz

Reklama