Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
polbauer 💩 JP 100%
9 lat temu

I kogo to obchodzi...

0

Zglos komentarz

M
motomaciey 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Filmik owszem fajny ale chyba lepiej byłoby nie ryzykować zabicia kogoś na drodze zamiast pędzić za poldkiem 200km/h dla fame'u.

0

Zglos komentarz

Reklama