Reklama
Reklama

Komentarze

1
B
bigszu99 🎖️ Snajper
9 lat temu

Jak nie idzie na wiosce to trzeba na 'czarnych' pojechać. Zawsze trochę plusów się przyda.

0

Zglos komentarz

G
gazetny 🎖️ Snajper
9 lat temu

A co może lepiej się tak bezczynnie przyglądać jak wyciągają nam pieniądze z kieszeni złodzieje pierdyleni? To co wyłudzą od biednych emerytów obiecując im życie po śmierci to już nie wnikam. Podatki płacić muszę a oni z budżetu kradną.

0

Zglos komentarz

Reklama