Reklama
Reklama

Komentarze

19
M
matts84 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i bluza oczywiście od adasia... kwintesencja plastikowego lansu.

0

Zglos komentarz

K
ktos1taki2jak3ja4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Różowa Landrynka . ;P

0

Zglos komentarz

G
gonia511 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a jaki dekold :P

0

Zglos komentarz

P
paula_1516 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pomarańczowa twarz i białe ręce mówią same za siebie :D

0

Zglos komentarz

W
wesoolomijest 🌾 Wieśniak
14 lat temu

choroba XXI wieku wsrod dzisiejszej mlodziezy!!!

0

Zglos komentarz

S
szpilka92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

sliczne wlosy :) (jesli naturalne)

0

Zglos komentarz

C
czoss 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Czemu śmiejecie się z tej biednej dziewczyny? Stara się coś w życiu osiągnąć, pokazać styl, klasę. Napewno zazdrościcie jej urody oraz fotogeniczności. Dziewczyna udowodniła wam, że nie macie polotu... żartowałem, żałosne jest to zdjęcie :)

0

Zglos komentarz

F
frrytka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

promieniowanie - jest.

0

Zglos komentarz

L
Lanling 😏 Szyderca
14 lat temu

heee a tam widzę cenzurę na rowek z biustu

0

Zglos komentarz

N
natalia2116 😏 Szyderca
14 lat temu

do bluzy sie nie przyczepie, bo duzo dziewczyn chodzi w rozowych bluzach z adidasa, to normalne. włosy tez ma ładne ( ale mogą byc doczepiane, co by mnie nie zdziwiło). Ale te usta to po prostu porażka! są okropne, a jej cala twarz nielepsza

0

Zglos komentarz

R
RTK17 😏 Szyderca
14 lat temu

"nasz"? chyba twoj bo do mnie to juz jest zalosne wstawianie tego sc****a

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

tynk schodzi z gęby pomału ^^

0

Zglos komentarz

S
shpont22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale burdelu nie ma

0

Zglos komentarz

P
Pirotechnik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o żal

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

No i oczywiście jest kochany wszechobecny róż.

0

Zglos komentarz

K
konradnosek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

cocaine.girl nie znasz się więc się nie udzielaj

0

Zglos komentarz

B
bejbe2 💩 JP 100%
14 lat temu

ładne włosy ma za to :P

0

Zglos komentarz

C
cocaine.girl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pewnie doczepiane.

0

Zglos komentarz

S
Sylwiia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

cocaine.girl, zazdrość przez ciebie przemawia.

0

Zglos komentarz

W
wiedxma 😏 Szyderca
14 lat temu

i ten ohydny kolor szminki fu!

0

Zglos komentarz

P
PATRIOT 😏 Szyderca
14 lat temu

Od kiedy jestes na wiocha? DZIOBEK to podstawa na wiocha -.-

0

Zglos komentarz

Reklama