Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
basik_m 🌾 Wieśniak
14 lat temu

róża to piękny kwiat lecz kole... pisze się 'na rurze' a nie 'na róże'

0

Zglos komentarz

V
villemo6661 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i to się właśnie nazywa patologia

0

Zglos komentarz

K
Kwadratowy000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Piękny przykład dają dzieciom...

0

Zglos komentarz

Reklama