Reklama
Nowa Rzecznik MON prawda, że fajna...

Nowa Rzecznik MON prawda, że fajna...

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
A
amenhotep 🏹 Łowca
9 lat temu

Przyszła pora na majora...

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
9 lat temu

Fajnie wygląda, Zobaczymy czy fajna :-)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

dopóki Antek będzie ministrem to wiadomo jak będzie "śpiewać" bo za to jej będą płacić,ale chociaż ma stopień majora

0

Zglos komentarz

S
sarna2222 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ma bardzo pognieciony beret jak na wojsko i kobietę. Widać rzadki kontakt z mundurem. Tak to mozna wyglądać jak się wraca z ryb.

0

Zglos komentarz

C
curturarni 🏹 Łowca
9 lat temu

zaraz będzie Pani generał

0

Zglos komentarz

Reklama