Nowa Rzecznik MON prawda, że fajna...
przez
[Usunięty użytkownik]
— 9 lat temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
dopóki Antek będzie ministrem to wiadomo jak będzie "śpiewać" bo za to jej będą płacić,ale chociaż ma stopień majora
Zgłoszenie zostało wysłane
Ma bardzo pognieciony beret jak na wojsko i kobietę. Widać rzadki kontakt z mundurem. Tak to mozna wyglądać jak się wraca z ryb.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane