Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Przynajmniej tych poje***ych, wszechobecnych reklam nie ma...

0

Zglos komentarz

K
kaoze 🎖️ Snajper
9 lat temu

Przynajmniej podrózujacy w Korei nie musza sie obawiac Ahmeda z siekiera albo to ze wagon wyleci w powietrze po zdetonowaniu launku przez islamskiego terroryste!

0

Zglos komentarz

A
ambroszpp 🏹 Łowca
9 lat temu

No to czas nażywszy abyś się tam przeprowadził do tego bezpiecznego kraju, mlekiem i miodem płynącego.

0

Zglos komentarz

J
jasio0127 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Wole Koreą tam nie trzeba oglądać TVN i niema bombowych chłopaków

0

Zglos komentarz

Reklama