Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
seth11 🏹 Łowca
9 lat temu

Lepsze to, niż wymioty przy oglądaniu TVN

0

Zglos komentarz

U
unrealista 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Raczej TORSJE!

0

Zglos komentarz

V
voodoo234 😏 Szyderca
9 lat temu

Ile można w kółko to samo wrzucać.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

To dotyczy wszystkich kanałów w naziemnej TV. Ciągłe powtórki filmów sprzed kilkunastu lat z całą masą reklam.

0

Zglos komentarz

Reklama