Reklama
Source: YouTube

Jedziesz sobie "spokojnie" na rowerze i spotykasz się

przez roxik901 — 9 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
K
kwas79 😏 Szyderca
9 lat temu

Tato, kupa.

0

Zglos komentarz

R
rogerwiocha 🎖️ Snajper
9 lat temu

pod górę bym szybciej uciekał, niż zjeżdżali :))

0

Zglos komentarz

P
punkpropaganda 🏹 Łowca
9 lat temu

Ruski by zeskoczył z roweru i wyszedł z miśkiem na solo.

0

Zglos komentarz

Reklama