Podobne posty
Komentarze
3po reformie edukacji będzie jeszcze lepiej... bo głupim narodem bardzo dobrze się rządzi!a my bez podstaw programowych na poziomie XXI wieku wracamy do epoki sprzed średniowiecza...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taki poziom nauczania za komuny to był w szkole specjalnej troski :-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za******y test na kojarzenie, bardziej rozwija niz wkuwanie na pamiec typow gleby lub struktur demograficznych na przelomie wiekow w Polsce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Też tak uważam że całkiem spoko za moich czasów takich nie było a szkoda.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Faktycznie za******y. I na rozmowę o pracę i powiedz, że byłeś w "nie o psim" składać wschodnie cieżarówki dla amerykańskiej policji. W zasadzie chyba nikt się niczego więcej nie będzie spodziewał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane