Reklama
Reklama

Komentarze

48
S
scapula 🌾 Wieśniak
14 lat temu

PRZEDAWKOWAŁA Z SOKIEM KUBUŚ.

0

Zglos komentarz

P
paput 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niestety blondynki opalone zle wygladaja. Opalenizna pasuje szatynkom.

0

Zglos komentarz

D
darkcigarette 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Właśnie.. ale co w tych solarach takiego ładnego ??! ;/

0

Zglos komentarz

M
Malinkowataa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

marchewaaaaaa ; D .

0

Zglos komentarz

H
hrabipotem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Marchewkowe pole rośnie wokół mnie.... ;)

0

Zglos komentarz

O
oska26 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Boże kochany tą dziewczyne po 8prostu nie stać na lustro!!!!

0

Zglos komentarz

C
cezary166 🌾 Wieśniak
14 lat temu

buahahaha ... Brak mi slow wyobrazcie sobie ja taka w wieku 60-70 lat !! xd

0

Zglos komentarz

W
waldek112 💩 JP 100%
14 lat temu

ufo

0

Zglos komentarz

E
ewcias 😏 Szyderca
14 lat temu

Od blond włosów i koloru różowego wara! Sama jestem blondynką, mam parę rzeczy w tym kolorze bo uważam że blondynkom jest po prostu ładnie w różu co w tym złego? Trzeba znać umiar to wszystko...

0

Zglos komentarz

E
ewcias 😏 Szyderca
14 lat temu

Ale z tym odcieniem skóry przesadziła fakt :D

0

Zglos komentarz

M
moniskaciciek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Metonimia, metafora ? Zastanów się ile wspólnego ma "kolor twarzy" z "wyrazem twarzy" ? Nie można tak napisać, ale wiocha to wiocha. @ladymaver polonistka wytknęła by Ci taki błąd w wypracowaniu więc nie mów mi, że nie mam racji.

0

Zglos komentarz

K
KSENOTIUM 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O Kurna! OBCY!!!!!!

0

Zglos komentarz

P
piotruswyrwal 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiecie czemu blondynki maja brudne uszy??? bo maja go**o w glowie ;DDD

0

Zglos komentarz

M
Mairead 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Brwi prawie nie widać. IMHO to przedawkowanie samoopalacza - wokół ust ciut jaśniejsza jest.

0

Zglos komentarz

W
Wolfhearth 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Powinna w papierowej torbie na miasto wychodzić

0

Zglos komentarz

L
lol08 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o f**k :X

0

Zglos komentarz

W
wojtek.9 🌾 Wieśniak
14 lat temu

teraz moda na marchewkową opalizne?? Już nie lubie marchewek.

0

Zglos komentarz

S
Sarcio 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kurde pawia bym chyba walnal jak bym taka "dziewczyne" z bliska zobaczyl :P

0

Zglos komentarz

D
DirtyJoker 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Sporo tapety ,z lekka iloscia farta ,moze szpachelka by sie dalo zdrapac , Skategril93 mylisz sie ;)

0

Zglos komentarz

P
pawello2803 😏 Szyderca
14 lat temu

Ona ma kur.... czoło jak lotnisko w Pyrzowicach :D:D: chacha!!! Trafiła na wyprzedaż drewnochronu w Castoramie!!! chachacha !!!

0

Zglos komentarz

S
SzamanBezi 💩 JP 100%
14 lat temu

To na pewno Modelka xDDD skategirl, mylisz Się. PS.. ciekawe, Czy ona Myśli że jest Ładna ??

0

Zglos komentarz

C
cellarka 🎖️ Snajper
14 lat temu

Az oczy musialam zmruzyc tak swieci D:

0

Zglos komentarz

A
apparition 😏 Szyderca
14 lat temu

@Szaman Ciekawe czy ona W OGÓLE myśli :P LOL

0

Zglos komentarz

M
meredith0309 💩 JP 100%
14 lat temu

no właśnie chyba to lubią najbardziej w dziewczynach bo co drugi chodzi z taką .... "PIĘKNA KOBIETĄ"

0

Zglos komentarz

G
Girl66 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kosmici najechali?

0

Zglos komentarz

L
lewan99 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja o tym na studiach miałem, to się nazywa żółtaczka.

0

Zglos komentarz

Y
YakuzaSam23 🌾 Wieśniak
14 lat temu

widocznie nie kazdy ma lustro w domu

0

Zglos komentarz

S
sohee 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Róż - spoko, blond - spoko, ale ten pomarańcz....... To ponad moje siły.

0

Zglos komentarz

B
Black_Chocolate 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I myśli że jest fajna . . ? ; / Może lepiej by ten pomarańcz z gęby zmyła . .. i nie miała takiego wytrzeszcza. . !

0

Zglos komentarz

H
hohohih 💩 JP 100%
14 lat temu

przebila wszystkich!!

0

Zglos komentarz

M
moniskaciciek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ja przyczepię się do autora, dokładniej do sformułowania "pomarańczowy wyraz twarzy". Powinieneś raczej napisać kolor, bo wyraz twarzy to mina. Większa wiocha to być ubogim na umyślę niż wyglądać tak jak dziewczyna ze zdjęcia ;]

0

Zglos komentarz

L
ladymaver 🌾 Wieśniak
14 lat temu

słyszałaś o czymś takim jak metafora? że już o metonimii nie wspomnę...

0

Zglos komentarz

R
rumci23 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Większa wiocha to być ubogim na umyślę". Spójrz na siebie kobieto. Pisze się umyśle tępaku. Nie krytykuj kogoś jak sama nie jesteś ideałem

0

Zglos komentarz

D
DoktorekWP 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale skwara

0

Zglos komentarz

A
aniusieek91 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kurde przewijam przewijAm ta rolke a to czolo sie nie konczy xD

0

Zglos komentarz

M
malutkakasia 🎖️ Snajper
14 lat temu

ona juz nie jest bräzowa-to marchewka! masakra!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Wysmarowała twarz roztworem nadmanganianu potasu.

0

Zglos komentarz

L
lenua 💩 JP 100%
14 lat temu

ha ha jaki samo opalacz dretwa dziunia

0

Zglos komentarz

K
Kamisia05 🌾 Wieśniak
14 lat temu

:D

0

Zglos komentarz

K
KosaSTOPROCENT 🌾 Wieśniak
14 lat temu

powiedz mi jak może być pomarańczowy wyraz twarzy bo nie kumam Cie

0

Zglos komentarz

H
haniaa 💩 JP 100%
14 lat temu

Ona ma żółtaczkę chyba,albo zapalenie wątroby typu c.

0

Zglos komentarz

S
szymek27 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żółtaczka=zapalenie wątroby

0

Zglos komentarz

P
poiop 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahaha XD

0

Zglos komentarz

H
haniaa 💩 JP 100%
14 lat temu

jlb133 jesteś bezbłędny i masz u mnie same plusy:)

0

Zglos komentarz

Z
Zelatynaxyz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nawet podobna do Twiggy, tylko za dużo czasu soalarium albo oko w "oko" z samoopalaczem

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

widget

0

Zglos komentarz

R
rumci23 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jodyna nie schodzi po operacji plastycznej

0

Zglos komentarz

B
Betka96 💩 JP 100%
14 lat temu

ha ha ha tak:D

0

Zglos komentarz

S
szymek27 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ona powinna Kubusia reklamować

0

Zglos komentarz

W
wadow28 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chyba za dużo marchewki wpierdalała:)

0

Zglos komentarz

T
tomash3003 🌾 Wieśniak
14 lat temu

lans na żółtaczke...i styropian w mózgu...

0

Zglos komentarz

D
DanceOfDeath 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mo**a jak z gó**a.

0

Zglos komentarz

Reklama