Reklama
Reklama

Komentarze

1
R
rogerwiocha 🎖️ Snajper
9 lat temu

niestety obejrzałem ta żenadę. ,,Walka" nudna, Diablo nieruchawy, bez pomysłu. Mało nie zjechał na zawał ze zmęczenia. Kasa kasą, ale już powinien dać sobie i Nam spokój i po prostu odejść w niebyt

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
9 lat temu

dobrze napisane ,popieram

0

Zglos komentarz

Reklama