Reklama
Reklama

Komentarze

3
T
thyr 🎖️ Snajper
9 lat temu

incydent to jego drugie imię i głupio by brzmialo

0

Zglos komentarz

J
Jaham 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Pytanie z kim walczymy? Kto jest wrogiem?..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym

0

Zglos komentarz

I
Irvis30 🏹 Łowca
9 lat temu

patrząc na wygłupy GW i podobnych mediów to ja już zaczynam współczuć wszelkim poprawnym politycznie. Chyba po prostu łatwiej mi być tym złym faszystą i naziolkiem.

0

Zglos komentarz

Reklama