Reklama
Rozbił cudze auto warte "bańkę"

Rozbił cudze auto warte "bańkę"

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
N
nycticorax 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Komuszek Zientarski też rozbił. Dlaczego wtedy nie wstawiałeś?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

bo to było auto komuszka Zientarskiego,a to było cudzą własnością odstawioną do salonu,a rozbił go pomywacz z myjni

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

dlaczego ciągle,a bo oni to to czy tamto.Nie potrafisz się odnieś do czyjeś wstawki na temat

0

Zglos komentarz

Reklama