Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
budrysio 🏹 Łowca
9 lat temu

przedtem był kierowcą BOR-u i nawyki pozostały

0

Zglos komentarz

N
nierozkminiaj 🌾 Wieśniak
9 lat temu

to temu każda paczka z rana przed 10.00 jest. a inni kurierzy to po 3 dopiero...

0

Zglos komentarz

Reklama