Podobne posty
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@sqoczek - ...zazdrości, bo jej nigdy nie dorówna - on wiosce za mniej zasuwa całą dobę, przez cały miesiąc... :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I czekamy na PIS'dniętych żeby mówili jaki to PIS taki sam jak PO że robią tak samo ale z tą różnicą że nikt wcześniej nie krzyczał a teraz krzyczą - i tym samym jest ok... no koorwa żal
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żal to normalnego człowieka ogarnia, jak czyta twoje bełkotliwe komenty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O jeden już jest ale polemiki brak - Dojna zmiana widać Ci odpowiada...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to, że pis podstawia swoich w ogole mnie nie dziwi, ale poziom zarobkow tych prezesikow jest skandalicznie wysoki, skoro pis jest taki proobywatelski powinien je znacznie obnizyc.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane