Reklama
Reklama

Komentarze

4
C
chlewnia666 🏹 Łowca
9 lat temu

to nawet incydent nie jest, nikt nie zginął

0

Zglos komentarz

F
Fluos 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Oby zdechli w męczarniach.

0

Zglos komentarz

Z
Zordon9999 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Cóż ramadan się kończy i trzeba godnie świętować jego końcówkę ubogacając niewiernych

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Gdyby te nygusy przybyły do Węgier, kraju z którego kobieta pochodzi, to dostaliby nauczkę od Węgrów za to co zrobili.

0

Zglos komentarz

Reklama