Reklama
Reklama

Komentarze

5
I
Irvis30 🏹 Łowca
9 lat temu

To chyba jedyne zdanie przy którym zgodzie się z Rydzolem. To faktycznie spory grzech nie "wejśc" w ładną babeczke jak możesz ;)

0

Zglos komentarz

M
magazynsbd 🌾 Wieśniak
9 lat temu

A co to za "wuj" ???????

0

Zglos komentarz

K
klaus28 🌾 Wieśniak
9 lat temu

powinien nakręcić filmik instruktażowy i puszczać w swojej telewizji!w roli głównej posłanka sobecka!

0

Zglos komentarz

A
Antonio13 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Wie z pewnością z doświadczenia.

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
8 lat temu

Ale w ministrantów można...?

0

Zglos komentarz

Reklama