Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

A czy ty wiesz o czym zapodali ci wstawkę do wrzutki yebany analfabeto?

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
8 lat temu

Do rynny to zamelduj Pisdusiu.

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
8 lat temu

odezwała się zmamuciała PIS-da

0

Zglos komentarz

W
Wysublimowany 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Przypominam że kradzież paliwa do kwoty 400 złotych jest tylko wykroczeniem. :)

0

Zglos komentarz

K
KAFAR30 🌾 Wieśniak
8 lat temu

TRÓJCA SWIETA, Hofman pier...doli o tankowaniu za własne pieniadze , AROGANCJA , BEZCZELNOŚĆ I CHAMSTWO , RZYGAĆ SIE CHCE

0

Zglos komentarz

Reklama