Reklama
W Hamburgu na potęgę giną rowery miejskie.

W Hamburgu na potęgę giną rowery miejskie.

przez [Usunięty użytkownik] — 8 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
G
gbs-1 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Złodzieje rowerów?

0

Zglos komentarz

S
siwy.41 🎖️ Snajper
8 lat temu

Dlatego, lewacy się wkurzyli zostali pozbawieni sił szybkiego reagowania...

0

Zglos komentarz

Reklama