Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Masz namysli kijowskiego na tej drabince ? :)

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
8 lat temu

Kolejny analfabeta się ujawnił :-) Próbujesz przebić naczelnego Bodana ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

właśnie podano statystyki wczorajszych "uroczystości" zwyciężyła policja-2.5 tys.PIS i oponenci po 2 tys.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
8 lat temu

MAXI KRULU BAWARII/erbach/ kolejna KLAPA.boli co?..takie kolejne lania i sondaże....ABY TYLKO SZEF ARON sz NIE DOSTAL ZAWALU....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Aronek ile zapłacił?

0

Zglos komentarz

L
latrell 😏 Szyderca
8 lat temu

za czasów PałO ta policja stalaby w pełnym rynsztunku gotowa by ruszyć na Polaków

0

Zglos komentarz

Reklama