Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
bodan 🌾 Wieśniak
8 lat temu

PAJAC SZCZERBA do cyrku MARSZ.A EUROKOLCHOZ g.pomoze tu JEST WOLNA POLSKA.SZCZERBA Niech wyjedzie do siebie/wiadomo/

0

Zglos komentarz

E
e.merk 😏 Szyderca
8 lat temu

Bodan typowy prawak-patriota, nawet nie umie pisać po Polsku. Skończyłeś w ogóle przedszkole?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

@Bodan Wyierd@laj!! czytam Cię c*elu od jakiegoś czasu i zalecam wizytę u lekarza !!! razem z "Gejcym" się pisiorkujcie pe**łki. Takie moje skromne zdanie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Pogonili dziada zPeło , nie wiadomo może jakieś choroby roznosi

0

Zglos komentarz

Y
Yiddish 🏹 Łowca
8 lat temu

Lol dobrzy są prawie jak BOR.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Proszę nie obrażać prezydenta komorowskiego

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Panie a ten na mównicy jak wariat, źle mu z oczów patrzy!!!

0

Zglos komentarz

A
Anonim
8 lat temu

ja się pytam to jest sejm czy kółko dramatyczne?

0

Zglos komentarz

Reklama