Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
Saska_Klempa 🏹 Łowca
8 lat temu

Gdyby to było w Polsce, to pisiorki by uznały to za zamach ;)

0

Zglos komentarz

C
crisss83 😏 Szyderca
8 lat temu

Fakt :) Pozdrawiam!

0

Zglos komentarz

Z
ziarko1 🌾 Wieśniak
8 lat temu

jaka szybka ewakuacja :) dobrze ze zyja

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

tak to jest zakładać uzywany gaz na lewo w stodole za 500 zl to się nie dziwcie że wybuchł ta instalacja pewnie nigdy nie była przeglądana a butla miała 15 lat

0

Zglos komentarz

J
jasio0127 🌾 Wieśniak
8 lat temu

To jest eksplozja baku z benzyną! Po gazie by była dziura w ziemi!

0

Zglos komentarz

Reklama