Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
JonnyCage 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ja tam widzę samych śniadoskórych , który pewnie auto ukradli.

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
8 lat temu

Cyganeria

0

Zglos komentarz

S
sSQNn 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie ukradli tylko ubogacali poprzez swoją skumulowaną obecność.

0

Zglos komentarz

K
kurnachatawiocha 😏 Szyderca
8 lat temu

Wylecieli, jak afrykańscy lekarze z baku motocykla.

0

Zglos komentarz

M
Mietek231 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ilu ich w tym aucie było?

0

Zglos komentarz

A
atony 😏 Szyderca
8 lat temu

specjalnie dla ciebie policzyłem ,ośmiu plus jeden jako bagaż

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
8 lat temu

Ale jaja myślałem ,że tamten wrócił by zajumać radio.

0

Zglos komentarz

Reklama