Reklama
Reklama

Komentarze

4
H
HybrydXXL 🏹 Łowca
8 lat temu

I tu się mylisz - są mistrzostwa lekkoatletyczne w Londynie, więc ludzie wieczorem oglądają. Kibiców nie brakuje, więc i sztucznie można podkręcić wyniki.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

Ano i jest taka możliwość że oglądalność z konkretnego dnia i godziny wzięli pod uwagę.

0

Zglos komentarz

P
piotr.dombrowski 🎖️ Snajper
8 lat temu

Ja mam pomysł dla Jacka niech zamiast "Wiadomości", "Panoramy" i "Teleexspresu" puści Disco Polo. Po pracy jak wracam w nosy na 4 kanałach jednocześnie leci ale nigdy pod wieczór.

0

Zglos komentarz

A
Antonio13 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie dziwię się. Ludziom brakuje rozrywki i śmiechu. A gdzie można znaleźść lepszy kabaret jak nie na tvp info.

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
8 lat temu

PIS sobie dowalił?? BO przecież PIS to lewica.

0

Zglos komentarz

Reklama