Reklama
Reklama

Komentarze

5
M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
8 lat temu

jak wystawa psów...

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
8 lat temu

Żenujące te bejsbolówki.

0

Zglos komentarz

G
gadzet_pl 😏 Szyderca
8 lat temu

Panowie w mundurach chyba wk**wieni co widać, pytanie dlaczego, czyżby upał

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
8 lat temu

JUŻ po 88 miesięcznicy i JAJKA CAŁE - ZDF niemieckie nie będzie miało znów materiału do pokazania ;DDDDDDDDDDDD BRAVO POLICJAi p. Błaszczak!!!

0

Zglos komentarz

W
WR1985 🌾 Wieśniak
8 lat temu

hehehe Wstąp do Policji mówili. Przeżyjesz przygodę życia ;).

0

Zglos komentarz

Reklama