Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
bartekmaciak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ze niby co to za wiocha ,laska jest jakas fotomodelka czy cos ,ktos widocznie zazdrosci!!!!

0

Zglos komentarz

I
impulsiiive 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie , po prostu że rozkłada się tak ;)

0

Zglos komentarz

W
Wsiurek123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O kurna.Też mam taki sweterek jak na ostatnim zdjęciu :$

0

Zglos komentarz

Reklama