Reklama
Reklama

Komentarze

1
G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Owsiak przeprosił za to,czyli nie było to w formie żartu ani dobrej rady,jak go próbowali bronić niektórzy.I znowu "oni obrażają,to my też",zamiast pokazać,że jest się lepszym.

0

Zglos komentarz

Reklama