Reklama
SZEF MSWIA PO NAWAŁNICACH: ZROBIMY WSZYSTKO, BY NIE DOSZŁO PONOWNIE DO TAKICH ZDARZEŃ

SZEF MSWIA PO NAWAŁNICACH: ZROBIMY WSZYSTKO, BY NIE DOSZŁO PONOWNIE DO TAKICH ZDARZEŃ

przez [Usunięty użytkownik] — 8 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
N
nycticorax 🌾 Wieśniak
8 lat temu

SWO i SWA to nie Zeus. Ale to zbyt trudne do pojęcia dla de**li.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

bez obrażania się nie obejdzie ale to kwestia wychowania,jednak "swo i swa" ostrzegało ten region o możliwości przejścia nawałnicy , komendant obozu nie zareagował panie ślepowronie

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
8 lat temu

celofan w formie.

0

Zglos komentarz

F
funkiller 😏 Szyderca
8 lat temu

Pytam się, dlaczego w obliczu ogromnej tragedii i dramatu tak wielu osób,serwuje się w TV występy błaznów i emituje ich głupkowate "przemyślenia i wnioski"?

0

Zglos komentarz

Reklama