Reklama
Reklama

Komentarze

7
B
bodan 🌾 Wieśniak
8 lat temu

MAXI KRULU BAWARII/erbach/Straszne...i co deszcz na nie spadł czy jakas inna tragedia???

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

A jak tam temat wycinki puszczy? Coś ostatnio szechter ci materiałów nie podsyła

0

Zglos komentarz

A
AgentSmith87 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Przecież takie rzeczy odkąd pamiętam to norma w Polsce.

0

Zglos komentarz

J
jws70 😏 Szyderca
8 lat temu

volksdeutchu a obwodnicę PeOwską to budowały trole niemieckie fjucie nazistorusie

0

Zglos komentarz

D
daniel1506 🌟 Padawan
8 lat temu

Węże obstrugała im za free.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Pokazówka jak za Gierka, malowanie trawy na zielono i takie tam...

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
8 lat temu

Wazelina i kukła zawstydzili komunistyczny ustrój a Bareje przy nich to bajkopisarz.

0

Zglos komentarz

Reklama