Reklama
Reklama

Komentarze

5
M
mendolyna 🎖️ Snajper
8 lat temu

Nigdzie w zachodniej Europie nie widziałam psa przywiązanego do drzewa, albo biegającego przy ulicy. A polska jest podobno ostoją chrześcijaństwa

0

Zglos komentarz

G
gibbonx 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

W Chinach czy w Wietnamie też nie ma psów biegających po ulicy ;-)

0

Zglos komentarz

Z
8 lat temu

Polacy to wstrętne typy bez krzty szacunku do zwierząt.

0

Zglos komentarz

K
kruk_666 🌾 Wieśniak
8 lat temu

*człowiekiem

0

Zglos komentarz

P
Piotrek266 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Rodziców oddajcie do domów starców "dla ich dobra" a nad psami się rozczulacie?

0

Zglos komentarz

T
Townsville 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jesli wyrzucisz jestes najwiekszym ch ujem na swiecie i nalezy ci sie linka na szyji w lesie.

0

Zglos komentarz

Reklama