Reklama
Reklama

Komentarze

2
G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

A słyszał ktoś np. o medalu w zapasach?Ledwie wzmianka w mediach,a o tej kulawej piłce ciągle i w kółko,mecze to,mecze tamto.Do porzygania.

0

Zglos komentarz

J
jurox 🏹 Łowca
8 lat temu

jak piszesz Polska z Serbią to nie 3:0 tylko 0:3

0

Zglos komentarz

Reklama