Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
passatwtdi 😏 Szyderca
8 lat temu

cały czas trwa inwazja tych zwierząt na nasz kraj.

0

Zglos komentarz

P
Poljot 😏 Szyderca
8 lat temu

Podobnie jak w zoo, tylko zwierzęta im uciekają.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

"Nie dokarmiać zwierząt."

0

Zglos komentarz

M
mariusz304 🏹 Łowca
8 lat temu

Wstawka godna polskiego BURAKA

0

Zglos komentarz

S
S221 🏆 Master
8 lat temu

Rosja zła , Ukraina zła, Francja zla, Niemcy źli , Czesi źli , Słowacy źli, kuzwaaa to kto dobry ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Może Grecja,jest daleko i nigdy nic złego nam nie zrobiła:)A poza tym Grecy bardzo lubią Polaków.

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
8 lat temu

a może to jest wyjście z ZOO!

0

Zglos komentarz

Reklama