Reklama
Reklama

Komentarze

10
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

SK Pe****l.

0

Zglos komentarz

S
sSQNn 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jak widzisz, dla niektórych to normalne napalać się na dzieci.

0

Zglos komentarz

J
jurox 🏹 Łowca
8 lat temu

Trzeba było w wakacje iść na plażę. Tam były lepsze widoki

0

Zglos komentarz

M
Mikamil 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ta z lewej to chyba powtarza klasę?

0

Zglos komentarz

A
Accura 🏹 Łowca
8 lat temu

Nie to matka tej z lewej. I tak dobry MILF.

0

Zglos komentarz

C
curturarni 🏹 Łowca
8 lat temu

albo nauczycielka :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

to chyba uniwersytet trzeciego wieku.....

0

Zglos komentarz

N
NecrosDeus 😏 Szyderca
8 lat temu

100/100! Też chciałem tak napisać, ale widzę, że kolega mnie ubiegł!

0

Zglos komentarz

T
Tropiciel_abs 😏 Szyderca
8 lat temu

Tylko dlaczego dziewczyny tak rzadko się ubierają w spódnice/s**ienki a tak to tylko jakieś jeansy z dziurami a raczej dziury ze spodniami?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

To teraz autorze-baranie weź się za naukę i nie przesiaduj na tej stronie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

jak wy cale zycie tylko patrzycie na laski to moze dla was to jakis wyjatkowy dzien. racja

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
8 lat temu

I dlatego zawsze miałeś do szkoły pod górkę... no cóż, jak się nie chciało nosić teczki, to trzeba sorosowi bujać "woreczki" :)

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
8 lat temu

pe****l

0

Zglos komentarz

K
kojot1991 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Mamy uczniow?

0

Zglos komentarz

Reklama