Reklama
Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

I bardzo dobrze, już dawno maciera powinni wywalić, najgorszy minister obecnego rządu. Same wpadki, żadnych osiągnięć i rozdmuchane ego, człowiek ewidentnie nie nadaje sie do tej roboty, tylko mu misiewicze w głowie.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
8 lat temu

Tylko że pani Beata akurat w tej kwestii ma najmniej do gadania ;)

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
8 lat temu

Ciekawe kto ma wiekszego haka na kogo?

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
8 lat temu

No zażądał. Wolo mu.

0

Zglos komentarz

Reklama