Reklama
Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

to fajnie Antykamerze traktujesz rodzine.

0

Zglos komentarz

R
ramiro 🌾 Wieśniak
8 lat temu

teściowa to nie rodzina

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

zamiast grodzić pół Warszawy barierkami każdego 10-ego można by umieścić prezesa w tej klatce,może czół by się bezpiecznie przed suwerenem

0

Zglos komentarz

Q
Qba_866 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Plus może jakiś podeścik. Coby mógł być "wielki".

0

Zglos komentarz

J
jark0 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Powtarzasz tego suchara pod każdym memem, wytęż orzeszka w czaszce na coś bardziej kreatywnego.

0

Zglos komentarz

J
jark0 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Klatka w sam raz dla elektryka który został kablem.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
8 lat temu

Wpominana wcześniej klatka dla Kaczucha??

0

Zglos komentarz

Reklama