Reklama
Choć ocieplenie klimatu dla mnie to tylko pogoda

Choć ocieplenie klimatu dla mnie to tylko pogoda

przez [Usunięty użytkownik] — 8 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
komandos13 🏹 Łowca
8 lat temu

Bo Matka Natura to......kawał pi.....zdy

0

Zglos komentarz

B
BloodyFace 😏 Szyderca
8 lat temu

taka propaganda ze jak ci raz d0upe usmazy to sie przekonasz. Pewnie i tak do tego nie dojdzie za twojego zycia, ale za zycia twoich bezmyslnie nastukanych go****kow pod 'pincset'

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Co ty brałeś?

0

Zglos komentarz

Reklama