Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
8 lat temu

antyPolak zabłysnoł

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

Ty jeszcze bardziej, analfabeto!

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Wioskowy erÓdyta dał głos.

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A ty się ciesz, ze z kasy, którą wrzuciłeś do puszki swojego guru z kitką ten kupił sobie laptopa, iPhona a resztę wydał na podróże i drogie prezenty dla kochanki (ale nie twojej, cieciu!).

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Antek naciąłeś się?

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
8 lat temu

Może na alimenty dla ex żony kurskiego ?

0

Zglos komentarz

Reklama