Reklama
Reklama

Komentarze

7
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

............ :)

0

Zglos komentarz

P
pablo_2015 🎖️ Snajper
8 lat temu

Wystarczy, że ty "ałtoże" pizgasz yntelidżencją na wiosce, jak łysy grzywką o parapet...

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Pamiętacie grę w "pomidora"?-------------------------------------------

0

Zglos komentarz

G
gusjew 💩 JP 100%
8 lat temu

Nocnykoniochlaście IQ39, podeślij im swoje zdjęcie. To każdy z nich pizgnie pawiem.

0

Zglos komentarz

N
najebam 😏 Szyderca
8 lat temu

i znów zlot PiS trolli przegania się w tym kto bardzie oszkaluje wrzucającego , wy pewnie jakaś grupę wzajemnego wsparcia tworzycie ??????

0

Zglos komentarz

G
gusjew 💩 JP 100%
8 lat temu

Nic podobnego. To całkiem spontaniczny "zlot" zgniataczy robactwa bolszewickiego.

0

Zglos komentarz

N
najebam 😏 Szyderca
8 lat temu

No gusjew Ty pewnie coś o bolszewikach wiesz ..... A spontanicznie to można się spotkać ze znajomymi na piwie. Ty pewnie nie wiesz jak to jest bo musisz na zmianę z bodanem , abra i innymi zdebami tu siedzieć.

0

Zglos komentarz

G
gusjew 💩 JP 100%
8 lat temu

No wiem coś o bolszewikach. Jak się użyje tego słowa to zaraz odszczakują.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Towarzystwo wzajemnej adoracji

0

Zglos komentarz

C
cozakraj7 😏 Szyderca
8 lat temu

Niby z czego tu się śmiać, że prezydent najsilniejszego chwali Polskę? Może się nie znam, ale to chyba dobrze.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Nie śmieją się bo nie widzą twojego ryja!!!

0

Zglos komentarz

Reklama