Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
predi888 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Skoro masz zdjęcie to byłeś osobiście, wiec idą twoim tokiem rozumowania, jesteś obłąkany :)

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
8 lat temu

Pisze że - można- i to jest info. dla partyjnych że na klęczkach . bez partyjni idą z podniesioną głowa .

0

Zglos komentarz

R
rogerwiocha 🎖️ Snajper
8 lat temu

nikt ci komunistyczny qtafonie nie karze tam jechać.

0

Zglos komentarz

Reklama