Reklama
Książeczka dla szwedzkich trzylatków

Książeczka dla szwedzkich trzylatków

przez [Usunięty użytkownik] — 8 lat temu
13

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
F
Fenrisek 🎖️ Snajper
8 lat temu

Nissin pisał, że w Szwecji tego nie ma więc to nie może być prawda.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Wczoraj wstawiłem jeszcze lepszy numer ze Szwecji, to się nawet nie ukazał.

0

Zglos komentarz

F
Fenrisek 🎖️ Snajper
8 lat temu

No właśnie gdzie jest Nissin/Caelinka aby nam wyjaśnić, że to nie prawda i tą książkę napisali i wydali PiSowcy aby zdyskredytować Szwedów. Przecież w Szwecji prawo szariatu nie istnieje i nie można mieć kilku żon.

0

Zglos komentarz

P
pablo_2015 🎖️ Snajper
8 lat temu

...i tak zwane strefy "no go" także nie istnieją

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

... i pe****lskie małżeństwa są nielegalne.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Dopuścić wielożeństwo w Ue, żaden ciapaty by sie nie w cisnął!

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Jeden kogut tyle kur, jak tu zapchać tyle dziur? Kogut mówi zrobie hece, pokupuje kurom świece!

0

Zglos komentarz

M
maxlingua 😏 Szyderca
8 lat temu

Ja pie. ..le

0

Zglos komentarz

F
Fleuri 🌾 Wieśniak
8 lat temu

nieprawda, dziadziu na tym obrazku ma 5 żon

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
8 lat temu

Szwecji juz nie ma. Za killa lat czeka to samo Francje, a za kilkanascie Niemcy. Oba te kraje w ostatnich wyborach wybrali droge z ktprwj nie bedzie juz odwrotu. Za 2 dekady w tych krajacj muzulmanie w pelni demokratyczny sposob przejma wladze. Trzeba in lrzyznac ze sa cwani, nie mielinszans zdobyc...

Szwecji juz nie ma. Za killa lat czeka to samo Francje, a za kilkanascie Niemcy. Oba te kraje w ostatnich wyborach wybrali droge z ktprwj nie bedzie juz odwrotu. Za 2 dekady w tych krajacj muzulmanie w pelni demokratyczny sposob przejma wladze. Trzeba in lrzyznac ze sa cwani, nie mielinszans zdobyc europy sila, to ja zalali...

0

Zglos komentarz

D
dziurb 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Dziadek ma cztery żony

0

Zglos komentarz

K
krewky 🌟 Padawan
8 lat temu

Cztery jak cztery, ale czemu je w kurnikach trzyma?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Bo zwierząt nie trzyma się w domu, a dopiero niedawno araby uznały je za ssaki.

0

Zglos komentarz

Reklama