Reklama
Tymczasem w Szwecji.

Tymczasem w Szwecji.

przez [Usunięty użytkownik] — 8 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
8 lat temu

Niech przyjedzie do pislandii i zacznie leczyć uzębienie Naczelnika Kaczafiego ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

W POlandi czekałoby go to samo co w Szwecji.

0

Zglos komentarz

C
Comrack 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Kabaret. smutny kabaret.

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
8 lat temu

Typowa Szwecja.

0

Zglos komentarz

J
jozio_tkaczuk 🌾 Wieśniak
8 lat temu

szwaby mowia na takie cos kafkaesk

0

Zglos komentarz

Reklama