Reklama
Reklama

Komentarze

22
P
polkilosera 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Coś kruchutko z kasą najwyraźniej. Merc z drzwiami od Audi (na dodatek nie pod kolor) to prawdziwy ulep. Strach pomyśleć co pod maska siedzi.

0

Zglos komentarz

L
luki1208 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Zazdro :)

0

Zglos komentarz

W
wsi.spokojna 🌾 Wieśniak
8 lat temu

W listach przysyłanych do staruszków (pewnie nie tylko) w podziękowaniu za datek i z prośbą o pamięć, brał na litość, rzewnie pisząc o tym, jak wychowywał się w biedzie i takie tam. Informacja z pierwszej ręki, sprzed paru lat.

0

Zglos komentarz

S
Sermis 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Marny photoshop, jest marny. Też nie lubię gościa, ale ktoś kto zrobił takie żałosne pfotoshopowanie, albo tego nie zauważył i wstawił, jest gorszy od pasterza na zdjęciu.

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
8 lat temu

zeby ten zlodziej umietal w meczarni

0

Zglos komentarz

M
mediar 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie postarales sie jurek drzwi zamkniete opona wyglada strasznie z polaczeniu z tą sutana oj jurek jurek slabo ale 4 dal bym w tej gimbazie

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
8 lat temu

Jaki zawód taka płaca.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Propsy dla ojca Rydzyka. Najlepszy biznesmen, który potrafił się odnaleźć w tym piehdolniku zwanym Polską.

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
8 lat temu

Ci z Amber Gold też potrafili, a jakoś ich nie bronisz

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

zazdrość to pierwszy stopień do piekła

0

Zglos komentarz

R
rafiko76 🌾 Wieśniak
8 lat temu

FAKE czy nie FAKE i tak jest qrwą nie ksiedzem

0

Zglos komentarz

Y
YanO_81 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Byłaby spoko przeróbka, tylko kolega pogubił się trochę w skali. Ten merc ma chyba 35-calowe koła :D

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
8 lat temu

To teraz Tadek wozi się takim barachłem? Co za wstyd...

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

to oczojebne zółte coś to ile to bedzie w przeliczeniu na pensje młodych lekarzy?

0

Zglos komentarz

K
kumanek666 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie będzie szekli za te wstawke. Jurek kurs fotoszopy niezaliczony.

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Nawet taki laik jak ja widzi fotomontaż. Fragment zdjęcia lepszej jakości wstawiony w zdjęcie zdecydowanie słabsze, do tego inaczej światło pada na Tadzia, a inaczej na auto, a przede wszystkim połączenie tych obrazków przy czarnym ubraniu klechy. Nie zmienia to faktu, że ojciec dyrektor srogo doi o...

Nawet taki laik jak ja widzi fotomontaż. Fragment zdjęcia lepszej jakości wstawiony w zdjęcie zdecydowanie słabsze, do tego inaczej światło pada na Tadzia, a inaczej na auto, a przede wszystkim połączenie tych obrazków przy czarnym ubraniu klechy. Nie zmienia to faktu, że ojciec dyrektor srogo doi obiema rękami.

0

Zglos komentarz

P
psx85 😏 Szyderca
8 lat temu

a ja się pytam gdzie ten Maybach

0

Zglos komentarz

Z
zgredzik112 🌾 Wieśniak
8 lat temu

janusz painta

0

Zglos komentarz

C
carmamir 🌾 Wieśniak
8 lat temu

lal ps ktos potrafi obslugiwac. Banda biedakow zagladajaca innym w portfel. Co kogo obchodzi kto ile zarabia ?

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
8 lat temu

FAKE.poprzednio było audi.CZARY MARY I TROLL ZAMIENIA.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

dlatego ta kategoria.

0

Zglos komentarz

B
8 lat temu

https://youtu.be/0uxcgU0LOjo to ten sam? Rutkowski ma "wejścia" u "ojca" ;)

0

Zglos komentarz

T
Tropiciel11 💩 JP 100%
8 lat temu

Jurek myślał że jak zamiast audi a8 ktore jest na oryginalnym zdjęciu wstawi badziewnego żółtego mercedesa to ludzie zaczną nienawidzić księży . Typowy burak z agory .

0

Zglos komentarz

R
robson1966 🌾 Wieśniak
8 lat temu

fake

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
8 lat temu

Ciekawe czy Tadziu posuwa tą starą ropuchę :)

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Nikogo nie posuwa, księża żyją w celibacie, którego oczywiście przestrzegają ;)

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
8 lat temu

Malgo, celibat oznacza bezżenność, więc przestrzegają.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

A stronienia od seksu też przestrzegają?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

No to wychodzi że każdy facet dupczący loszkę na kocią łapę żyje w celibacie.

0

Zglos komentarz

Reklama