Reklama
Source: YouTube

Masowa bijatyka między uchodżcami w Paryżu

przez lukasgo — 8 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
S
siwy.41 🎖️ Snajper
8 lat temu

Zaraz tam bijatyka. Oni się ubogacają kulturowo... ;)

0

Zglos komentarz

Z
zygzak64 🌾 Wieśniak
8 lat temu

...coś pięknego ! ;)))))))))...czekam na imprezę w Berlinie ! ;)))))))))

0

Zglos komentarz

S
Smolapan 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Same dzieci i bezbronne kobiety - UCHODZCY

0

Zglos komentarz

B
bazyl69 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Łeee... Słabizna. Bija się jak dziewczynki w podstawówce. Powinni trochę potrenować. Gdyby chociaż obcięli komuś głowę albo spalili żywcem to by było coś. A tak? Słabo, słabo. W Polsce nie daliby rady.

0

Zglos komentarz

C
Czaplak 🌾 Wieśniak
8 lat temu

...małpy robią małpie figle...

0

Zglos komentarz

L
langeman 🌾 Wieśniak
8 lat temu

E tam Merkelowa powie że to takie zabawy ..A na poważne de**le litują się nad tą patologią a oni co robią???I to są ludzie którzy uciekli przed wojną???Kiedyś Merkelowa i reszta za to beknie ale może być za pózno....

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
8 lat temu

Zostawić ich w spokoju, wybiją się sami...

0

Zglos komentarz

Reklama