Reklama
Reklama

Komentarze

17
B
budrysio 🏹 Łowca
8 lat temu

jeszcze się nie zdecydował w którą stronę iść

0

Zglos komentarz

Z
zibi64 🌾 Wieśniak
8 lat temu

po lunchu z krychą walnął bąka, aż mu nogi pogięło

0

Zglos komentarz

R
rogro 🏹 Łowca
8 lat temu

szczać mu się chciało... a bez płaszczaka ani rusz

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

O, prezes się rozkraczył :) Ale co jak co, wycie pisolewactwa bezcenne! :D

0

Zglos komentarz

P
PreczZkomuna 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ale sie uhahałem japierd.le. Jurek ty to jestes rasowy cymbał. Trzymaj poziom trolu. Za to ci płacą

0

Zglos komentarz

L
luki1208 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Dane wstawki o jarku , a nie pamiętam żeby tu był ktoś od rysia czy grzesia

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
8 lat temu

Od jakiego Rysia czy Grzesia? Nie mogę skojarzyć, czy ktoś taki w ogóle rządzi w Polsce?

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Odwalcie się od Prezesa! On tylko pokazuje, ze ma dwie PRAWE nogi!

0

Zglos komentarz

G
Gorilla1984 🎖️ Snajper
8 lat temu

Chyba dwie lewe.....

0

Zglos komentarz

P
panikracy111 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Buahaha doprawdy śmieszne... poziom niczym spod sklepu "bo se źle stanoł"...

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

Kurna zapomniałem pod nim dorysować taboret :)

0

Zglos komentarz

E
elagrzegorz 🌾 Wieśniak
8 lat temu

j e b a ć walikota kaczora.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
8 lat temu

POKRECILO TO ARONA SZ/"michnik"/ i redakcje koszerniaka tzw GW,MAKRELE,szmaciarza Tusska i MAKARONA jak zobaczyli wyniki WYBOROW W AUSTRII.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

Tobie to musi PO płacić że tak ośmieszasz PISiorów.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

...i żal ci d**e ścisną :D jurek

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

ingel nie trolluj.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
8 lat temu

pingel ile płacisz sanitariuszowi z Tworek żebyś miał dostęp do internetu wieczorem ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

taki wyświechtany tekst. Postaraj się bardziej, słabiutko wypadłeś.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
8 lat temu

Jarek grozisz Ingelowi ? Nie nadużywaj swojej władzy w stosunku do Patriotów. Takiś wolnościowiec? Dlaczego zatem stosujesz metody czysto totalitarne?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

Ratto a gdzie ty to groźby dostrzegasz? I ja tu nie widzę patrioty tylko trolla który w żaden sposób nie odnosi sie do wstawki tylko dosmradza innym.

0

Zglos komentarz

P
pablo_2015 🎖️ Snajper
8 lat temu

Ty żałosny fejk nazywasz wstawką?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
8 lat temu

Jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem i z pewnością wiesz o co chodzi. Na cynizm już się nie nabieram, poważnie przejadło mi się. Odnoszenie się do wstawki - jakież to prawo nakazuje wyrażać się tylko o wstawce, bo jeśli nie to jest się (z pewnością) (a szczególnie płatnym) trollem? Pan alfa i ome...

Jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem i z pewnością wiesz o co chodzi. Na cynizm już się nie nabieram, poważnie przejadło mi się. Odnoszenie się do wstawki - jakież to prawo nakazuje wyrażać się tylko o wstawce, bo jeśli nie to jest się (z pewnością) (a szczególnie płatnym) trollem? Pan alfa i omega, który to wymyślił nie wpadł widocznie na taki oświecony pomysł, że może ktoś po prostu tępi układ demontujący Polskę od '89? Wolność polega na odbieraniu jej tym, których nie lubimy?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

Demolowanie wstawki trylionem komentarzy nie na temat jest właśnie tym trollowaniem. Dziwnie ty postrzegasz to tępienie układu po 89 w sposób o jakim tu mowa. Darcie łacha z rządzących to przecież już taka nasza narodowa tradycja, jakikolwiek sposób ograniczania tego to powrót właśnie do czasów któr...

Demolowanie wstawki trylionem komentarzy nie na temat jest właśnie tym trollowaniem. Dziwnie ty postrzegasz to tępienie układu po 89 w sposób o jakim tu mowa. Darcie łacha z rządzących to przecież już taka nasza narodowa tradycja, jakikolwiek sposób ograniczania tego to powrót właśnie do czasów których co się tu ze mną z pewnością zgodzisz nie lubimy i nie chcemy ich powrotu.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
8 lat temu

"Za moich czasów tak by nie było (...) módlmy się do najświętszej panienki, aby te czasy nigdy nie wróciły" :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

Rozumiem że nazywasz prezesa panienką, ale żeby zara świętą i się do niej modlić? ;)

0

Zglos komentarz

A
Anonim
8 lat temu

Ty sobie prezesem mo**y nie wycieraj, bo to jest święty człowiek :D Admin nas wszystkich żelazną ręką doprowadzi do szczęścia.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

Oczywiście nie neguje tu świętości prezesa, no a skoro jestem ateistycznym śc*****m i zajadłym antyklerykałem to moim obowiązkiem jest szkalować świętego. Tako tu przysięgam i niech mi admin dopomoże.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
8 lat temu

W tej sytuacji jestem absolutnym antyklerykałem i ateistą, który cudów na wiosze doświadczył i... nie uwierzył. Przypomniałem sobie kampanię wyborczą i punktację +25 w sekundę po dodaniu wstawki i na deser usuwanie wszystkiego przeciwko. Smells like teen pre-paid .Modern communist.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

A przypominasz sobie codziennie na głównej Bronka z dorysowanym taboretem? A punktacja nigdy tak nie podskoczyła zaraz po wstawieniu. Czasem admin oddawał tylko punkciki zjechane przez płatne tałatajstwo które waliło z kilkunastu kont.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Bo admin tego portalu to tez lewak

0

Zglos komentarz

K
kropek2 🏹 Łowca
8 lat temu

Ile tego pełoskiego bełkotu totalnie bez sensu

0

Zglos komentarz

K
kropek2 🏹 Łowca
8 lat temu

I tak trafisz na główną. Wystarczy COKOLWIEK wrzucić o posiorach, potem admin+jego kody i jest głowna!

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
8 lat temu

jurek102-TZN w AUSTRII ok?,ha,ha,ha,ha,,,,

0

Zglos komentarz

P
pablo_2015 🎖️ Snajper
8 lat temu

Brawo, ałtoże, brawo - znowu wrzucasz na wioskę nieudolny fejk... :DDD

0

Zglos komentarz

G
Gorilla1984 🎖️ Snajper
8 lat temu

Biedak, jego nogi nie wiedzą w którą stronę mają iść......

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
8 lat temu

Twój rozum by wiedział, gdyby istniał.

0

Zglos komentarz

G
Gorilla1984 🎖️ Snajper
8 lat temu

A ty masz w domu ołtarzyk z niepokalanie poczętymi braćmi?

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
8 lat temu

Naczelnika nie pokręciło tylko się zesrał .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

ze śmiechu jak dowiedział się o twoim istnieniu

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
8 lat temu

To jednak się zesrał za******c.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

a skąd wiesz? zaglądałeś? lubisz to? To coś w rodzaju twojego fetyszu?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Nocna pluskwa dał głos:] A gdzie twój partner wyPierdek?

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
8 lat temu

Abra weź ty już spierda#j na oddział kaczkę podawać choremu .

0

Zglos komentarz

S
seth11 🏹 Łowca
8 lat temu

WyPierdek ciągnie pod stołem, dlatego nocna pluskwa nie może się skupić, i wypuszcza takie id**tyczne wstawki.

0

Zglos komentarz

Reklama