Podobne posty
Komentarze
12A swoich zarobków ze wstawek nie umieściłeś ? .... czy od tego nie odprowadzasz podatków ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
MAXI KRULU BAWARII/ERBACH/A ILE TY ZA KŁAMSTWA BIERZESZ.A ANTYPOLACY SZECHTER I BLUMSTEIN?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zarabiał jedyne 92 tyś ale wtedy była cisza wtedy wszystkim to pasowało
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
warto się zeszmacić
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie, spojrzyj w lustro trollu,jesteś tylko na tym portalu aby trollować za grosze od szuchermachera wstawki niewygodne dla rządzących,pewno to tylko jedno z wielu twoich kont.Charakterystyczne dla was jest to że nic nie wnosicie do tego portalu poza sianiem nienawiści i ubliżaniem użytkownikom mając...
nie, spojrzyj w lustro trollu,jesteś tylko na tym portalu aby trollować za grosze od szuchermachera wstawki niewygodne dla rządzących,pewno to tylko jedno z wielu twoich kont.Charakterystyczne dla was jest to że nic nie wnosicie do tego portalu poza sianiem nienawiści i ubliżaniem użytkownikom mającym inne poglądy,jesteś przedstawicielem najgorszego gatunku owej szmaty bo jak już spaść to z dobrego konia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy ty wiesz co piszesz? Skąd masz takie dane? Jeżeli chodzi o rezydentów, to nigdzie nie jest tak, że ktoś świeżo po szkole, bez doświadczenia zarabia tyle co stary pracownik. Nie wyszło z KODem, a mieszać trzeba. Może uda się z rezydentami. Byle tylko mieszać. Do d**y się dobierają poprzednikom......
Czy ty wiesz co piszesz? Skąd masz takie dane? Jeżeli chodzi o rezydentów, to nigdzie nie jest tak, że ktoś świeżo po szkole, bez doświadczenia zarabia tyle co stary pracownik. Nie wyszło z KODem, a mieszać trzeba. Może uda się z rezydentami. Byle tylko mieszać. Do d**y się dobierają poprzednikom... Za przekręty.. Najlepszą obroną-atak.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taki kraj, wybrańcy na piedestał, reszta won za granicę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za PO było odwrotnie :):),a te wredne pisiory podwyższyły o 40 % zarobki rezydentow :):)):
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja się pytam ile zarabia lekarz, ile zarabiają prezenterzy w telewizjach prywatnych ( ? ), ile zarabiali poprzednicy obecnych prezenterów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Maxiu a POdaj zarobki waszej Welman czy Wojewódzkiego a twoje niepodatkowane?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chcesz zełgać że "przez 8 ostatnich lat" było inaczej? Paszoł w ruś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zlecieliście się pisowskie trolle jak muchy do gó**a z hejtem,czyż nie miało być lepiej ? tamci kradli szczyptami a ci kradną garściami a wy półgłupki usiłujecie bagatelizować sprawę.Jesteście żałośni,a przebija ten osobnik co ma w nicku "precz z komuną" sam popierając obecną komunę
zlecieliście się pisowskie trolle jak muchy do gó**a z hejtem,czyż nie miało być lepiej ? tamci kradli szczyptami a ci kradną garściami a wy półgłupki usiłujecie bagatelizować sprawę.Jesteście żałośni,a przebija ten osobnik co ma w nicku "precz z komuną" sam popierając obecną komunę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane