Reklama
Reklama

Komentarze

2
E
explorer 😏 Szyderca
8 lat temu

Po co promujecie tą PATOLOGIĘ na Wiosce

0

Zglos komentarz

E
erni08 🌾 Wieśniak
8 lat temu

i ciekawe co będzie gdy się program skończy kto ich zatrudni

0

Zglos komentarz

Reklama